Навчання професії менеджер з продажу навчання

Після закінчення навчання можна працювати у нас у компанії на ваш розсуд, продавати наші курси та заробляти $ або вибрати свій шлях самостійно.
Застосовувати навички курсу можна
  • Влаштується до нас у компанію на цю посаду
    Після закінчення навчання Ви можете стати частиною нашої команди та допомагати нам продавати програми навчання у наших двох школах. Працювати повністю віддалено із клієнтами з різних країн світу. Англійська не потрібна. Діяльність цікава та прибуткова.
  • Влаштується на роботу в будь-яку школу навчання
    Після курсу Вам відкривається широка дорога в багато компаній, тому що Ви маєте навички продавати, а компанії шукають таких фахівців, щоб ті продавали їх продукти, тому Ви будете затребувані на ринку праці і легше знайдете роботу.
  • Застосовувати отримані знання до своїх курсів
    Якщо Ви вже є автором свого курсу навчання або Ви, наприклад, працюєте у стартапі, у якого є курси навчання, у такому випадку Ви зможете з легкістю застосувати нові методи та покращити продаж у себе на курсі або в компанії.
+ З ОКІНЧАННЯ НАВЧАННЯ ВИДАЄТЬСЯ
ВАШ
СЕРТИФІКАТ
міжнародного формату
+бонус
Працевлаштування?
За бажанням Ви зможете влаштуватись у нашу IT-Компанію ITCAPITAL на позицію Sales Manager у школі навчання з цікавими умовами, високою з/п, роботою з міжнародними клієнтами, які хочуть купити курси та крутим колективом.

Програма курсу

Тривалість курсу в середньому на 1 тиждень
Модуль 1
Модуль 1
Вступна інформація та підготовка до курсу
В даному модулі Ви отримаєте вступну інформацію, яка Вам буде потрібна для більш точного розуміння курсу навчання.
Модуль 2
Модуль 2
Інформація про курси навчання
В даному модулі Ви отримаєте детальну інформацію на прикладі про курси нашої школи IZIHouse/ITCAPITAL, далі на прикладі якої зможете зрозуміти формат професії, а також розібратися більш детально у складових курсів навчання загалом.
Модуль 3
Модуль 3
Інструкція та навчання практичної роботи
В даному модулі Ви навчитеся працювати з курсами, розберетеся як їх продавати, просувати, як вести роботу з клієнтами, як писати тексти, як телефонувати і що говорити, на яких майданчиках шукати клієнтів і як це робити та отримайте інформацію про самі курси. / ITCAPITAL. Підготуйте своє робоче місце (підключіться до всіх необхідних ресурсів), попрактикуєтесь у живу роботу з клієнтами. Далі розплануєте свій час і почнете продавати курси.
Модуль 4
Модуль 4
Висновок та завершення навчання
На даному етапі підіб'ємо підсумок навчання, тут же Ви зможете прийняти рішення про подальший розвиток себе в нашій компанії або інший, створіть свій покроковий план дій і вирушите вже у світ продажів курсів навчання, до великих цілей, високих доходів та щасливих клієнтів!

Відео відгуки

Відгук від Даші
Відгук від Артема
Відгук від Анастасії.
Відео ролик

АВТОР КУРСУ

Подобєд Олег Миколайович
Founder & CEO
Компанії ITCAPITAL, IZIHouse, ROBOASIS, автор цього курсу та школи навчання ITCAPITAL SCHOOL
Курс розроблений в основному Олегом Миколайовичем та за участю команди інших фахівців ITCAPITAL, які виконували кожен свою роботу з любов'ю та надією, що ця програма навчання змінить чиєсь життя на краще.

Соцмережі автора
Ціна курсу
Два пакети на Ваш вибір
$120
Пакет "У КОМАНДУ"

У цьому пакеті після закінчення навчання, Ви можете влаштуватися в команду нашої компанії та практикувати свої навички у нас.
Купити навчання

Публічні звіти та плани ITCAPITAL

Підсумок 2021 року та План на 2022 рік у компанії ITCAPITAL
Підсумки компанії за 2022 рік та Плани на 2023 рік від CEO | ITCAPITAL
DOCUMENTS
Школа онлайн навчання у сфері IT
© 2020-2024 ITCAPITAL, Inc. All rights reserved.
Bolsunovska Street, 13-15, Ukraine, Kyiv, 01014, IQ Business Center.
214 W 29th St, USA, New York, NY 10001
Задати питання?TelegramViber